TECHNIKA

K zaisteniu tej najvyššej kvality využívame profesionálne náradie a techniku našej spoločností, ktoré sú už dlhé roky preverované našimi zákazníkmi z rôznych priemyselných odvetví.

Na ukážku tu uvádzame niektoré z nich:

Fronius®

Zváranie znamená spojovanie materiálov za použitia tepla alebo sily s prídavným materiálom alebo bez neho. Tento princíp bol známy už pred 3 500 rokmi, ale teraz v posledných storočiach mohlo dôjsť k opravdivému rozmachu zváracej techniky. Celosvetovou jednotkou v tomto odvetvi je, ako jedna z  mála po celom svete, spoločnosť Fronius.

+GF+

Už 40 rokov pôsobí na trhu so svojimi produktmi spoločnosť Orbitalum Tools (predtým +GF+). My používame píly na trúbky novej generácie pracujúce na princípe obežného rezania, teraz už s mnohými novými inovatívnymi funkciami a ergonomickým dizajnom. To zaisťuje precízne rezy, hospodárnosť a vysokú produktivitu práce.

Hilti

Tiež zariadenie spoločnosti Hilti nám pomáha docieliť tú najvyššiu kvalitu nami odvádzanej práce.

Polysoude

Zariadenie spoločnosti Polysoude nám pomáha docieliť vysoko kvalitný spoj zváraním tenkostenných trubiek, ktoré sú potrebné v rôznych oblastiach: v polovodičovom priemysle, biochémie, v prístrojoch, v potravinárskom priemysle a nápojovom priemysle, v farmaceutickom a chemickom priemysle, v čistých priestoroch, rovnako ako aj v leteckom priemysle.

  Firma MSS Steel s.r.o. sa prevažne zaoberá výrobou a kompletizáciou nerezových potrubných systémov vo farmaceutickom a potravinárskom priemysle. Skúsenosti s potrubnými systémami zbierame už 4 roky, počas ktorých sme sa podieľali na mnohých projektoch pre rôzne spoločnosti.

  ADRESA

  MSS Steel s.r.o., Vasiľov 33, 029 51 Vasiľov

  TELEFÓN

  +421 37 741 04 22

  EMAIL

  info@msssteel.sk